Seria: 880™

Model: Aspen®

Wymiary: 280 x 231 x 106cm, Miejsca: 7-8, Dysze: 66

Całkiem nowy model Aspen® wpisał się do serii 880 jako najbardziej luksusowy, kompaktowy minibasen na świecie. Wyposażony w profesjonalne dysze, dostarcza zarówno korzyści zdrowotnych, płynących z hydroterapii, jak i pełni funkcję relaksacyjną, a wszystko to w lekkiej i przyjaznej formie. Jednym zdaniem - wszystko co najlepsze jest właśnie tutaj: kopuła do masażu stóp z ośmioma dyszami czy opatentowane dysze Fluidix do masażu karku - w sumie 66 dysz, spełniających różne funkcje i odpowiedzialnych za inne partie ciała. Dodatkowo, wanna spa wyposażona jest w system podświetlenia SunGlow™, oparty na technologii LED, który dodaje minibasenowi uroku, szczególnie nocą, zapewniając magiczną atmosferę. Specjalnie zaprojektowana, zmniejszona kopuła do masażu stóp z większą przestrzenią na nogi, pozwala na swobodne poruszanie się pomiędzy siedziskami. Minibasen Aspen®, pełniący rolę zarówno jako centrum rozrywki, jak i prywatny gabinet masażu, z powodzeniem można uznać za niekwestionowanego lidera luksusu.

Cena katalogowa:

135 011,65 PLN

Kolorystyka

Dysze

FLUIDIX REFLEX
Ruchomy strumień wody biegnący tam i z powrotem, zapewnia zupełnie nowe doznania.
FLUIDIX ST
Umożliwia masaż silny lub delikatny. Posiada pokrętło, które zmienia intensywność i nacisk napowietrzania strumienia wody.
VORTEX
Unikalna obrotowa praca dysz pozwala wybierać pomiędzy intensywnym lub delikatnym masażem terapeutycznym. Daje uczucie wirowania.
ACCU-PRESSURE
Oddziałuje na punkty nacisku w obrębie ramion
FOCUS RELIEF
Dzięki pompie i dmuchawie, dysza dostarcza do wody dużą ilość bąbelków. Pompa zapewnia silny i skupiony strumień wody, z kolei dmuchawa pozwala na musujący masaż bąbelkami.
WHIRLPOOL
Doskonała do terapii zawodowych sportowców
FLUIDIX NEX
Zmniejsza napięcie mięśni karku i redukuje stres

Aplikacja

Funkcje

  • Co jeszcze daje aplikacja?

Aplikacja na telefon to także multimedialne centrum wiedzy o Twoim urządzeniu: dzięki poradom, czy filmikom instruktażowym jeszcze pełniej wykorzystasz możliwości, które oferują wanny spa Sundance®.

SmartTub™ – technologia sterowania, dzięki której wannę spa schowasz do kieszeni

Z początkiem 2020 r. Sundance® Spas wprowadziło do swoich urządzeń moduł sterujący pod nazwą SmartTub™, zaprojektowany abyś w pełni wykorzystał potencjał relaksacyjny, regeneracyjny i technologiczny swojego Sundance® Spa.

Dzięki aplikacji w swoim smartfonie, możesz cieszyć się spa nowej generacji, a korzystanie z niego jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

SmartTub™ pozwoli Ci na sterowanie swoim jacuzzi Sundance® Spas z poziomu aplikacji w smartfonie.  Dzięki szybkiej integracji i intuicyjnej obsłudze z łatwością ustawisz temperaturę wody czy oświetlenie, nawet, gdy nie ma Cię w pobliżu.

System SmartTub™ zadba o bezpieczne i komfortowe użytkowanie twojej wanny spa: nie tylko powiadomi Cię, kiedy trzeba będzie wymienić żarówkę, filtr lub inne elementy, ale też w przypadku awarii wyśle informację do serwisu Twojego dealera.

Najważniejsze pytania:

  •       Jak to działa?

SmartTub™ wykorzystuje technologię komórkową, dzięki czemu jest bardziej niezawodny niż rozwiązania korzystające z wifi, co więcej – pozwala Ci komunikować się z Twoją wanną spa nawet, gdy nie jesteś w pobliżu.

Pełna Specyfikacja Aspen®

Wymiary (długość x szerokość x wysokość)280 x 226 x 102
Długość280 cm
Szerokość226 cm
Wysokość102 cm
Liczba miejsc7
Waga (bez wody)562 kg
Waga (z wodą średnia)2473 kg
Waga (z wodą do pełna)3021 kg
Pojemność (średnio)1912 l
Pojemność (maksymalna)2461 l
Sterowanie880 Touch Interface LCD. Interfejs użytkownika pokazuje temperaturę, czas, cykle i umożliwia dostęp do sterowania dyszami wody/powietrza. Możliwość programowania temperatury i cyklów filtracji, oświetlenia oraz innych funkcji
Obieg wodny3 pompy wysokoprzepływowe TheraMax oraz 24 godzinny system Dynamic Flow Circulation
Pompa nr 11-biegowa/1,5 kW, 7A max.
Pompa nr 21-biegowa/1,5 kW, 7A max.
Liczba dysz66
Kontrolery dopowietrzania8
Selektory masażu2
FiltrMICROCLEAN® Ultra Filtration System, 12m2 (2 zintegrowane ze sobą wkłady)
Uzdatnianie wodyPompa obiegowa systemu Dynamic Flow Circulation o programowalnym czasie pracy, fabryczny system CLEARRAY® ACTIVE OXYGEN (zaawansowana lampa UV + ozonator)
OświetlenieMulticolored LED Lighting System - źródła światła (2 wodospad, 2 dolna część niecki, 8 kontrolery powietrza, 2 selektory masażu, 2 poręcze, narożne oświetlenie zewnętrzne)
GrzałkaWolnoprzepływowa 5,5 kW z tytanową spiralą grzejną
ZasilanieMożliwość podłączenia na 1(230V) lub 3(400V) fazy (konieczność konsultacji przed zamówieniem)
Gwarancja10 lat niecka, 7 lat powierzchnia niecki, 5 lat na osprzęt
Wodospad1, z regulacją przepływu, podświetlenie multikolor
Leżanka0
System stereo BlueWaveOpcjonalnie
System Smart TubOpcjonalnie
Masaż perełkowyTak
System SunScent (aromaterapia)Tak
Liczba pomp3 + 1 obiegowa
Liczba rodzajów dysz10

Rekomendacje

Szczerze polecam. Obsługa na wysokim poziomie, z cierpliwością Panowie wytłumaczą, nauczą i zapoznają z produktem. Co ważne można skorzystać z wanien na miejscu, aby dopasować do swoich potrzeb. Szczerze polecam.

Pan Jarosław

Polecam Sundance Spa, profesjonalna obsługa i podejście do klientami.

Serwis na wysokim poziomie.

Pani Karolina

Pełny profesjonalizm. Od momentu kontaktu z działem handlowym (w moim przypadku z Panią Alicją), przez możliwość przetestowania urządzeń w salonie, po finalnie – niezwykle rzetelną instalację urządzenia (Pan Rafał). A sama wanna (model z serii 880) solidnie wykonana, charakteryzująca się niezwykłymi możliwościami masażu. Gorąco polecam firmę, oraz produkty przez nią oferowane.

Pan Michał

Choć nasi Klienci to w przeważającej mierze wymagający klienci prywatni, nasze urządzenia znajdziecie Państwo też m.in. w:

Masz Pytania Odnośnie Modelu?
Odpowiadamy bardzo szybko

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner