bestbuy
apsp
clearray
iso9001
madeforiphone
nsf
drobnecertyfikaty
drobnecertyfikaty
nagroda
adexgold

Seria 980

EXCLUSIVE SPA
- EKSKLUZYWNOŚĆ I PERFEKCJA

Seria 980™ opiera się na najlepszych rozwiązaniach, stosowanych w dotychczasowych modelach Sundance®, przeplatanych kwintesencją stylu i wzornictwa. Oryginalny kształt obudowy, podkreślony narożnym oświetleniem, łączy w sobie klasyczne piękno oraz nowoczesną formę. Unikalna platforma do siedzenia nad powierzchnią wody, z oświetlonymi schowkami chłodzącymi SunCooler™, oferuje dodatkową przestrzeń oraz wygodę.
clearray clearray clearray clearray
Seria 880

PRESTIGE SPA - WYRAFINOWANIE I LUKSUS

Seria 880 obejmuje najbardziej luksusowe modele spośród wszystkich minibasenów w branży. Innowacyjne dysze Fluidix, aromaterapia z masażem perełkowym, dysze do masażu refleksologicznego stóp, oświetlenie mieniące się w tafli wodnej paletą barw... Seria 880 oferuje profesjonalną terapię ciepłem, zapachem i kolorami, zaś ekskluzywna seria opatentowanych dysz do masażu jest szczytowym osiągnięciem współczesnej hydroterapii.
bestbuy clearray clearray clearray clearray clearray clearray

Seria 780

PREMIUM SPA - ELEGANCJA I KOMFORT

Seria 780 to rzadkie osiągnięcie - udany kompromis ceny i jakości. Sprawdzone rozwiązania, stosowane wcześniej w najbardziej ekskluzywnej serii Sundance (filtracja MicroClean, dysze Intelli czy siedzisko AccuSsage). Do tego elegancja w krzywiznach niecek, wygoda w profilach siedzeń i legendarna jakość marki Sundance. A wszystko w cenie urządzeń ze średniej półki.
clearray clearray clearray clearray clearray clearray

Seria 680

CLASSIC SPA - RODZINA I ZABAWA

Seria 680 została wprowadzona przez Sundance Spas w 2006 roku. Jej założenia są bardzo proste: przy utrzymaniu cech, które zapewniły marce Sundance 1 miejsce na świecie wśród producentów spa, tj. wydajności masażu i niezawodności, stworzyć urządzenia dostępniejsze cenowo.
clearray clearray clearray clearray clearray clearray

Seria SELECT

UNIQUE SPA - DESIGN I ORYGINALNOŚĆ

Seria SELECT łączy wszelkie zalety luksusowych serii minibasenów z najwyższą wydajnością i redukcją kosztów eksploatacji. Nowoczesny design, udoskonalone materiały i elegancja nowej linii wyznaczają nowe standardy na rynku. Chronione patentem materiały i rozwiązania gwarantują większą trwałość i niezawodność.
clearray clearray clearray clearray
Zadzwoń Napisz

Newsletter