Seria: 880™

Model: Altamar®

Wymiary: 213 x 213 x 94cm, Miejsca: 7-8, Dysze: 66

Model Altamar® to idealny minibasen na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wystarczająco duży, by pomieścić 5-6 osób, a do tego posiadający siedziska oferujące największą różnorodność dysz względem innych wanien spa. Leżanka wyposażona w specjalne dysze masujące nadgarstki oraz łydki to opcja, której nie znajdziesz w żadnym innym rodzinnym minibasenie. Chcąc poddać się niezwykle efektywnemu masażowi pleców, usiądź na siedzisku Accu-Ssage™, gdzie odpowiednio zaprojektowane dysze rozluźnią Twoje mięśnie od karku, aż po dolną część kręgosłupa. Dodatkowo takie elementy jak rozbudowane oświetlenie LED, sterowany wodospad, tytanowa grzałka podkreślają jakość i prestiż Altamara®. Szukasz luksusowego, rodzinnego minibasenu z szeroką gamą funkcji, a zarazem dużą różnorodnością siedzisk? Model Altamar® spełni z pewnością wszystkie Twoje oczekiwania.

Cena katalogowa:

107 230,39 PLN

Kolorystyka

Dysze

FLUIDIX REFLEX
Ruchomy strumień wody biegnący tam i z powrotem, zapewnia zupełnie nowe doznania.
FLUIDIX ST
Umożliwia masaż silny lub delikatny. Posiada pokrętło, które zmienia intensywność i nacisk napowietrzania strumienia wody.
VORTEX
Unikalna obrotowa praca dysz pozwala wybierać pomiędzy intensywnym lub delikatnym masażem terapeutycznym. Daje uczucie wirowania.
FOCUS RELIEF
Dzięki pompie i dmuchawie, dysza dostarcza do wody dużą ilość bąbelków. Pompa zapewnia silny i skupiony strumień wody, z kolei dmuchawa pozwala na musujący masaż bąbelkami.
WHIRLPOOL
Doskonała do terapii zawodowych sportowców
FLUIDIX NEX
Zmniejsza napięcie mięśni karku i redukuje stres
FLUIDIX® PT™
Strumienie wody o działaniu uderzeniowym zmieniają się na przemian, dostarczając masażu głębokich tkanek. Skieruj je na dowolną część pleców, regulując położenie dysz w pełnym zakresie 360 stopni.
FLUIDIX INTELLI-JET
Najlepsza dysza pod względem wydajności i różnorodności.

Aplikacja

Funkcje

  • Co jeszcze daje aplikacja?

Aplikacja na telefon to także multimedialne centrum wiedzy o Twoim urządzeniu: dzięki poradom, czy filmikom instruktażowym jeszcze pełniej wykorzystasz możliwości, które oferują wanny spa Sundance®.

SmartTub™ – technologia sterowania, dzięki której wannę spa schowasz do kieszeni

Z początkiem 2020 r. Sundance® Spas wprowadziło do swoich urządzeń moduł sterujący pod nazwą SmartTub™, zaprojektowany abyś w pełni wykorzystał potencjał relaksacyjny, regeneracyjny i technologiczny swojego Sundance® Spa.

Dzięki aplikacji w swoim smartfonie, możesz cieszyć się spa nowej generacji, a korzystanie z niego jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

SmartTub™ pozwoli Ci na sterowanie swoim jacuzzi Sundance® Spas z poziomu aplikacji w smartfonie.  Dzięki szybkiej integracji i intuicyjnej obsłudze z łatwością ustawisz temperaturę wody czy oświetlenie, nawet, gdy nie ma Cię w pobliżu.

System SmartTub™ zadba o bezpieczne i komfortowe użytkowanie twojej wanny spa: nie tylko powiadomi Cię, kiedy trzeba będzie wymienić żarówkę, filtr lub inne elementy, ale też w przypadku awarii wyśle informację do serwisu Twojego dealera.

Najważniejsze pytania:

  •       Jak to działa?

SmartTub™ wykorzystuje technologię komórkową, dzięki czemu jest bardziej niezawodny niż rozwiązania korzystające z wifi, co więcej – pozwala Ci komunikować się z Twoją wanną spa nawet, gdy nie jesteś w pobliżu.

Pełna Specyfikacja Altamar®

Wymiary (długość x szerokość x wysokość)213 x 213 x 94 cm
Długość213 cm
Szerokość213 cm
Wysokość94 cm
Liczba miejsc5
Waga (bez wody)386 kg
Waga (z wodą średnia)1539 kg
Waga (z wodą do pełna)1974 kg
Pojemność (średnio)1155 l
Pojemność (maksymalna)1590 l
Sterowanie880 iTouch Interface LCD. Interfejs użytkownika pokazuje temperaturę, czas, cykle i umożliwia dostęp do sterowania dyszami wody/powietrza. Możliwość programowania temperatury i cyklów filtracji, oświetlenia oraz innych funkcji.
Obieg wodny2 pompy szybkoprzepływowe TheraMax oraz 24 godzinny system Dynamic Flow Circulation
Pompa nr 11-biegowa/1,5 kW, 7.0A Max.
Pompa nr 21-biegowa/1,5 kW, 7.0A Max.
Liczba dysz40
Kontrolery dopowietrzania5
Selektory masażu1
FiltrMICROCLEAN® Ultra II Filtration System, 12 m² (2 zintegrowane wkłady filtracyjne)
Uzdatnianie wodyPompa obiegowa systemu Dynamic Flow Circulation o programowalnym czasie pracy, fabryczny system CLEARRAY® ACTIVE OXYGEN (zaawansowana lampa UV + ozonator)
OświetlenieMulti-Colored Sunglow LED Lighting System (1 wodospad, 1 dolna część niecki, 1 uchwyt, 5 kontrolery powietrza, 1 selektor masażu, oświetlenie zewnętrzne)
GrzałkaSzybkoprzepływowa 2,7 kW z tytanową spiralą grzejną
ZasilanieMożliwość podłączenia na 1(230V) lub 3(400V) fazy (konieczność konsultacji przez zamówieniem)
Gwarancja10 lat niecka, 7 lat powierzchnia niecki, 5 lat na osprzęt
WodospadZ regulacją przepływu, podświetlenie multi-kolor
Leżanka1
System stereo BlueWaveOpcjonalnie
System Smart TubOpcjonalnie
Masaż perełkowyTak
System SunScent (aromaterapia)Tak
Liczba pomp2 + 1 pompa obiegowa
Liczba rodzajów dysz8

Rekomendacje

Szczerze polecam. Obsługa na wysokim poziomie, z cierpliwością Panowie wytłumaczą, nauczą i zapoznają z produktem. Co ważne można skorzystać z wanien na miejscu, aby dopasować do swoich potrzeb. Szczerze polecam.

Pan Jarosław

Polecam Sundance Spa, profesjonalna obsługa i podejście do klientami.

Serwis na wysokim poziomie.

Pani Karolina

Pełny profesjonalizm. Od momentu kontaktu z działem handlowym (w moim przypadku z Panią Alicją), przez możliwość przetestowania urządzeń w salonie, po finalnie – niezwykle rzetelną instalację urządzenia (Pan Rafał). A sama wanna (model z serii 880) solidnie wykonana, charakteryzująca się niezwykłymi możliwościami masażu. Gorąco polecam firmę, oraz produkty przez nią oferowane.

Pan Michał

Choć nasi Klienci to w przeważającej mierze wymagający klienci prywatni, nasze urządzenia znajdziecie Państwo też m.in. w:

Masz Pytania Odnośnie Modelu?
Odpowiadamy bardzo szybko

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner