Najładniejsze realizacje Sundance Spas – lista

Lista całkowicie subiektywna. W tajnym głosowaniu 🙂 spośród wielu instalacji z całego świata. Dla jednych liczyło się urządzenie, dla innych kolory, dla jeszcze innych widok ze spa. Słowem – mistrzostwa na realizacje Sundance techniką dowolną!

Jeśli się Wam spodoba wybór – mamy pomysł, by do naszej galerii wprowadzić możliwość głosowania czy oceniania zdjęć. Co myślicie?

Ralizacje-Sundance-Tokyo
Tokio. Nowoczesna architektura wywołuje różne emocje, ale harmonia i oszczędność tej realizacji zawsze robi wrażenie. Może to zen? Model Marin.
Realizacje-Sundance-Polska
Przykład realizacji, gdzie model i otoczenie mają mniejsze znaczenie niż miejsce. Polskie góry są piękne. Kto by nie chciał jesienią otworzyć oczu w kąpieli i mieć taki widok? Dla formalności – model Cameo.
Realizacje-Sundance-Toronto
Jeśli miasto to może właśnie tak? W opozycji do sielanki ze zdjęcia wcześniej tu mamy sam ruch i nowoczesność. Choć i w Polsce jest kilka podobnych realizacji, wieża telewizyjna w Toronto przebija wszystko. Znowu seria 880 – Altamar
Realizacje-Sundance-jacht
Jak się bawić, to się bawić. Sundance jest luksusowy, jest ekskluzywny. To zdjęcie pokazuje to dobitnie. Kolejny raz seria 880.
Realizacje-Sundance-spa-dom
Ta realizacja Sundance budzi sporo emocji. Klienci ją lubią, architekci krytykują. Emocje są fajne, sauna jest fajna, sufit jest fajny. No to fajnie być na podium 🙂
Realizacje-Sundance-zima1
To zdjęcie sprawia, że zazdrościmy Norwegom. Koniecznie oglądać w połączeniu z kolejnym – letnim. Starszy model Maxxusa, ale w takich okolicznościach przyrody nawet balia miałaby szanse na podium.
Realizacje-Sundance-lato1
Była zima, jest lato. Realizacje Sundance z Norwegii zawsze są na podium. Zawsze… Aha, oni się kąpią nawet przy minus 43 stopniach…
Realizacja-Sundance-dom
Rustykalny styl? Nie zaryzykowalibyśmy takiego określenia w Chrząszczyżewoszycach Małych :), ale domek letniskowy nam pasuje.
Realizacje-Sundance-basen
Nowocześnie. Spójnie. Jedno pływa, drugie odpoczywa i tak na zmianę. Czy wiecie, że moda na niebieski przychodzi falami? Aha, jasne, że to seria 880.
Realizacje-Sundance-kamien
Ta realizacja Sundance miewa różne recenzje. Nam się podoba polska fantazja i pracowitość. Niespodzianka – tym razem to seria 680. I ważna proza życia – dostęp serwisowy jest (z jednej strony), a pozostałe strony… się nie psują 😉
Realizacje Sundance-jezioro
Przestrzeń jednak u nas wygrywa. I robi wrażenie. Znowu Maxxus.

Planujesz własne piękne spa? Zapytaj, to nic nie kosztuje 🙂 !

Zadzwoń 500 850 850 lub wypełnij formularz poniżej:

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner