Lato z Sundance: zobacz jak stworzyć oazę relaksu

Naszą misją jest dawać Radość, dlatego wspólnie z partnerami przygotowaliśmy coś, co na pewno wywoła niejeden uśmiech – garść porad i rabaty na wyposażenie ogrodowe.

Wyobraź sobie, że leżysz w swoim jacuzzi. Wokół relaksująca zieleń…
Chcesz stworzyć oazę w swoim ogrodzie? Marzy Ci się kącik relaksacyjny na tarasie?  Zobacz, co radzą doświadczeni projektanci z Garden Pro >>

Sundance Spas daje Ci pewność, że Twój  minibasen ma wszystko co potrzebne. A jeśli chcesz stworzyć wokół niego prawdziwą oazę, w której w zależności od potrzeb znajdziesz spokój, wyciszenie i odpoczynek lub przyjemnie spędzisz czas w gronie bliskich, warto wyposażyć swój ogród w …

Meble ogrodowe, parasole i grille

Większość z nas zaczyna…od mebli. Wybór jest ogromny: od krzeseł przez fotele, leżanki po pełne komplety. Podobnie z materiałami, z których meble są wykonane: drewno, rattan, technorattan, a może metal- tylko co sprawdzi się najlepiej? Nowoczesne meble sprawiają, że z łatwością połączysz funkcjonalność z trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Warto zaopatrzyć się także w stabilny i dopasowany wymiarem do miejsca parasol ogrodowy, który osłoni przed słońcem lub deszczem.

Chcesz stworzyć zaciszny kącik w którym odpoczniesz, czy jadalnię pod „gołym niebem”, a może dodatkową przestrzeń, gdzie z rodziną czy przyjaciółmi będziecie odpoczywać i celebrować wspólne chwile?

Nie zdecydujemy za Ciebie, co będzie najlepszym rozwiązaniem. Powiemy tylko, że jeśli myślisz o zakupie mebli ogrodowych, parasola lub grilla, które uprzyjemnią Ci letnie chwile -> teraz w Garden Space trwa promocja First minute* na ich zakup.

Meble ogrodowe Parasole Grille
*Promocja obowiązuje do 29 marca 2020 r.

Zadaszenie

Słońce to wspaniała sprawa. Ale tylko gdy nie występuje w nadmiarze.
Jak pogodzić ze sobą chęć przebywania na zewnątrz i ostre promienie słoneczne?

Idealnym rozwiązaniem są żagle przeciwsłoneczne, rolety rzymskie i rolety pionowe holenderskiej firmy Nesling. więcej>> 

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner