Sundance Spas na 4 Design Days: 6-9 lutego 2020 r.

Spotkaj się z nami podczas 4 Design Days w dniach 6-9 lutego 2020 r. w  Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

To największe w tej części Europy wydarzenie na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Po raz kolejny nie zabraknie również nas – Sundance ® Spas będzie miał przyjemność wystawienia się wraz z marką Garden Space – meble i akcesoria ogrodowe. Tym razem do obejrzenia i przetestowania będziemy mieli model Cameo, serii 880 [więcej o modelu>>]. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska, skorzystania z rad naszych ekspertów czy wykąpania się w naszym minibasenie. Przygotowaliśmy także ofertę specjalną – szczegóły będziecie mogli poznać u naszych doradców na stoisku nr 35.  

Zapraszamy!


4 Design Days
6-9 lutego 2020 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Stoisko nr 35, hala główna MCK

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (6-7 lutego 2020 r.), podczas których odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych, adresowane są do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą czy wzornictwem.

Uwaga! Obecność na dniach branżowych wymaga rejestracji. Formularz: http://www.4dd.pl/2020/pl/zarejestruj-sie/340/

Sobota i niedziela (8-9 lutego 2020 r.) to dni otwarte 4 Design Days dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy. Uzupełnieniem oferty ponad 300 wystawców obecnych na 4 Design Days będą targi niezależnego designu pod nazwą Design 4you. Wejście na dni otwarte po zakupie biletu. Informacja o biletach: http://www.4dd.pl/2020/pl/kup-bilet/364/

Podczas ubiegłorocznej edycji 4 Design Days pierwsze dwa dni wydarzenia zgromadziły w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ponad 10 tys. gości biznesowych – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W dniach otwartych udział wzięło 25 tys. pasjonatów designu.

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner