Odrobina elegancji w Twoim ogrodzie

  • Zastanawiasz się, jak urozmaicić aranżację swojego ogrodu?
  • Szukasz rozwiązania, które będzie stanowiło przysłowiową  „wisienkę na torcie”?
  • Marzy Ci się „drzewko” inne niż wszystkie inne?

Odpowiedź na te pytania może brzmieć: bonsai. Większość z nas kojarzy urocze, „fikuśnie” ukształtowane drzewka w doniczkach. A czy wiesz, że bonsai występuje także w większym formacie, który z powodzeniem zadomowi się w otoczeniu domu?

Tak jak dobry samochód w garażu czy designerski wypoczynek w salonie tak w ogrodzie „smakuje” Bonsai.

Bonsai ogrodowy to nic innego jak sztuka oparta na kreowaniu istoty żywej, jaką jest roślina, w procesie trwającym zazwyczaj długie lata tak, by w finale tych zabiegów stworzyć piękna formę. Bonsai najczęściej formowane jest na odmianach sosen. Proces formowania sprawia, że uzyskuje się drzewko dorównujące urodą tym, które tworzy natura. Ponieważ naturalnie ukształtowane drzewka występują zazwyczaj w miejscach niedostępnych, ludzie zaczęli hodować tego typu rośliny, by zdobiły nasze ogrody. Taki proces „pozyskiwania” bonsai pozwala cieszyć oczy właścicieli i gości bez niszczenia naturalnych stanowisk tych cudów natury.

We współpracy z naszym partnerem, firmą Tratto Jakub Skupnik proponujemy dodatkowy benefit -> rabat na bonsai. Jeśli marzy Ci się własne drzewko, to teraz możesz mieć je w korzystniejszej cenie 🙂

Zapoznaj się z ofertą > zobacz folder Tratto

  • Jak to działa?

Przy zamówieniu podajesz hasło SUNDANCE. Rabat naliczany jest od ceny zaproponowanej przez sprzedającego. Kiedy dostaniesz rabat? Po uzyskaniu ceny końcowej. Niezależnie jakie wybierzesz drzewko, jaki będzie jego kształt  – od ceny końcowej za swoje wymarzone bonsai możesz odjąć jeszcze rabat Sundance 🙂  

Promocja obowiązuje do końca listopada 2019 r.

  • Co znajdziesz w ofercie Tratto?

Okazy 20-80 letnie.

Wysokości to zazwyczaj 1.4-3.5 metra, jednak dostępne są też formy o wysokości 4-7 metrów.

Rośliny są sprzedawane w balocie, czyli bryły korzeniowej zwartej zabezpieczonej tkaniną kokosową i siatką stalową. Zapewnia to bezpieczny transport jak i sadzenie rośliny.

Tratto oferuje też Bonsai w dużych donicach.

Wysyłka: na terenie całej Europy za pośrednictwem kuriera lub z usługą sadzenia dowóz własnym transportem.

Jeśli posiadasz już ogród a uważasz że jeszcze nie ma tej „wisienki na TORCIE” to bądź pewien, że sadząc BONSAI osiągniesz taki efekt który będzie ten niedosyt zaspokajał.

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner