Sundance historia – z archiwum materiałów filmowych (2005)

Film, opracowany w roku 2005, traktuje przekrojowo o minibasenach spa. Przez kilka lat był jednym z głównych materiałów, jakie otrzymywali nasi klienci wraz z płytą i prezentacją multimedialną.

Choć w tej chwili określamy go mianem „Sundance historia w Polsce” to zamieszczamy go tutaj, gdyż wiele opisywanych elementów pozostaje ciągle aktualnych – szczególnie te, dotyczące wzajemnych zależności między wodą, ciepłem i masażem. Jest to także żywy dowód na wieloletnią obecność firmy nie tylko na świecie, ale także w kraju.

TRANSKRYPCJA FILMU

Ekscytujące możliwości… Niezrównana doskonałość… Mnogość opcji, które stają się standardem… Intuicyjne sterowanie… Myśląca technologia… Jakość w każdej krzywiźnie, która nie ma równych… Luksus czy konieczność? Jedno i drugie! Branża produkcji minibasenów uległa w ostatnich latach olbrzymim zmianom. Przeszliśmy daleką drogę od prostych wanien z bąbelkami. Postęp technologiczny minibasenów otworzył szerokie perspektywy dla profilaktyki i opieki zdrowotnej. Dzisiaj wybór minibasenu przypomina zakup luksusowego samochodu. Pierwszorzędna technologia, wzornictwo, parametry i trwałość to elementy, które trzeba uwzględnić w trakcie poszukiwania odpowiedniego urządzenia. W ciągu najbliższych kilku minut dowiecie się Państwo jak minibasen może przyczynić się do poprawy Waszego zdrowia, wzrostu efektywności oraz zacieśnienia się rodzinnych więzi. Prosimy wygodnie usiąść i zrelaksować się. Właśnie zrobili Państwo pierwszy znaczący krok ku lepszej stronie życia.

HYDROTERAPIA. Hydroterapia to jedność ciepła, lekkość, jaką daje woda i masaż. To także główny powód dlaczego myślimy o zakupie minibasenu. Hydroterapia ciepłą wodą poprawia krążenie krwi, łagodzi napięcie mięśni, daje ulgę zmęczonym stawom i uspokaja. Zapewnia lepszy sen, pozwala skuteczniej stawić czoła codziennym obowiązkom. Hydroterapia stymuluje również wydzielanie endorfin – naturalnych środków przeciwbólowych naszego organizmu. Skraca czas potrzebny na regenerację, leczy nadwyrężone stawy, łagodzi stres i zmęczenie spowodowane ciężką pracą. Sundance Spas tworzy najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie hydroterapii, oferując większy wybór różnorodnych form masażu o jakości, jakiej nie dorównują inni producenci. Opracowany przez Sundance Spas unikalny system Comfort Zone łączy w nierozerwalną całość dysze, siedziska oraz sterowanie, co pozwala w pełni odczuć magiczne działanie hydroterapii – odprężenie, leczenie, przypływ pozytywnej energii.

MASAŻ. Nawet jeśli nie wiemy jaka jest różnica pomiędzy masażem szwedzkim, a shiatsu, docenimy różnorodność kombinacji masażów oferowanych przez produkty firmy Sundance Spas. Wyznaczyliśmy ściśle określoną rolę każdej dyszy w naszych minibasenach. Dziewięć różnych rodzajów dysz, każda gwarantująca innego rodzaju masaż. Niektóre z nich pieszczą skórę delikatnie jak opuszki palców. Inne, jak silne dłonie mocno ugniatają większe partie mięśni. Dla przykładu opatentowane dysze Accu-Pressure zostały opracowane dla złagodzenia napięcia mięśni przy wykorzystaniu głęboko penetrującego strumienia wody trafiającego w punkty ucisku ramion, karku, pleców, łydek i stóp. Natomiast dysza Duo-Path jest idealna do delikatnego masażu skóry. Sundance Spas od dawna jest liderem branży w zakresie technologii opracowywania dysz, wyznaczając drogę, którą próbują podążać konkurenci. Efektem jest kolejna innowacja – zupełnie nowy rodzaj dyszy Fluidix ST. Ta wszechstronna dysza jest zdolna dać zarazem strumień wody o dużej lub małej mocy. Wykorzystując pokrętło dopowietrzania, sterujemy jej działaniem – dosięgamy punktów ucisku mięśni za pomocą silnego masażu lub wybieramy oscylujący, falujący strumień delikatnego masażu tkanek. Technologia firmy Sundance Spas pozwala na stworzenie idealnej pary rąk, masujących Twoje zmęczone i obolałe mięśnie. To Twoja własna, osobista masażystka.

CZYSTOŚĆ. Sundance po raz kolejny dokonał rewolucji w branży, wprowadzając technologię MicroClean. Dzięki niej minibaseny Sundance potrafią uzyskać stopień czystości wody nieosiągalny do tej pory. Inni producenci minibasenów stosują trzy i więcej filtrów, a mimo to nie potrafią osiągnąć efektu jaki daje system mikrofiltracji firmy Sundance Spas. Zbliżony do technologii obecnej w domowych filtrach wody pitnej, stosowany wyłącznie w oryginalnych minibasenach Sundance, wymienny element wykonany z mikrowłókien bardzo skutecznie zatrzymuje najdrobniejsze cząstki i tłuszcze utrzymując wodę doskonale przejrzystą. Nigdy wcześniej utrzymanie czystości nie było tak łatwe i efektywne.

KOMFORT. Każdy basen Sundance Spas w ostatniej fazie produkcji jest wykańczany ręcznie. Nasi projektanci opracowali zasady ergonomii dotyczące ułożenia ciała w wodzie tak, by stworzyć idealnie dopasowane do ludzkiej sylwetki kształty. Każda krzywizna jest rzeźbiona tak, by każdy użytkownik czuł się jak najwygodniej. Każde siedzisko musi spełniać określone wymagania w zakresie równomiernego rozłożenia wagi i korygowania sylwetki, podczas gdy nasze ciało odpoczywa w wodzie wirującej pod wpływem strumieni z dysz. Sundance Spas stworzył nowatorski system komputerowego sterowania, który pozwala jednocześnie ustawiać funkcje ciśnienia wody i powietrza, wybrać określone dysze oraz panować nad wszystkimi ważnymi funkcjami pracy minibasenu przez proste naciśnięcie przycisku. Wszyscy znamy dni, kiedy wracamy zmęczeni, niemal wycieńczeni z powodu przepracowania. Mimo to nie potrafimy zasnąć. Włączamy telewizor, sięgamy po lampkę wina próbując uspokoić natłok myśli. A gdyby tak pomyśleć o innym sposobie? Zdrowszym. Takim, który mógłby zarazem uleczyć i relaksować. A jeśli to rozwiązanie dodatkowo umożliwia wspólne spędzenie czasu całej rodzinie? Hydroterapia przynosi wiele różnorodnych korzyści, a ozdawiająca moc wody jest potwierdzana przez nowe odkrycia. Dla przykładu – czy wiedzieli Państwo, że oprócz kojenia bólu w naszych mięśniach i przyczyniania się do poprawy snu, hydroterapia pomaga także osobom skarżącym się na bóle artretyczne oraz cierpiącym na niektóre odmiany cukrzycy? A czego Państwo szukacie? Być może hydroterapia jest rozwiązaniem właśnie dla Was.

MODELE. Sundance Spas stworzył tak szeroką ofertę modeli, że każdy może wybrać idealne rozwiązanie dla siebie. Proces formowania próżniowego gwarantuje idealny kształt każdego z dziewięciu oferowanych modeli. Sundance Spas proponuje także osiem różnych kolorów i tekstur niecek do wyboru. Ponadto obudowy minibasenu dostępne są w trzech kolorach po to, by można było je idealnie dopasować do otoczenia Państwa domu. Jaki model Państwo wybierzecie?

OTOCZENIE. Każdy szczegół minibasenu jest tworzony po to, by wzmocnić wrażenia, których doświadczamy korzystając z naszego domowego sposobu na relaks. Sundance Spas jest pierwszym producentem, który zastosował prawdziwą aromaterapię w połączeniu z hydroterapią. Opatentowany system aromaterapii SunScents pozwala na utrzymanie wysokiej czystości wody dzięki wykorzystaniu powietrza, które milionami bąbelków wprowadza do wody zapach. Sunsound jest kolejną innowacją zastosowaną po raz pierwszy w naszych minibasenach. To wbudowany wysokiej klasy system stereo z wysuwanymi głośnikami i poręcznym pilotem. Dźwięk doskonale rozchodzi się w wodzie, a wbudowany w obudowę subwoofer pozwala nie tylko usłyszeć muzykę, ale wręcz poczuć jej pozytywne wibracje. Zmienne oświetlenie otoczenia, systemy ćwiczeniowe, pokrywy, pergole, schodki to tylko niektóre spośród opcji pozwalających upiększyć i zwiększyć funkcjonalność minibasenu.

JAKOŚĆ. Od ponad dwudziestu pięciu lat Sundance Spas doskonali sztukę tworzenia najlepszych minibasenów zdobywając przy tym imponującą kolekcję nagród oraz wyróżnienie za jakość, trwałość i nowatorstwo swoich produktów. Sundance Spas oferuje o wiele więcej niż tylko najbardziej zaawansowane technologicznie propozycje z zakresu hydroterapii. Możecie Państwo poczuć się komfortowo wiedząc, że wypoczywacie w najlepszym minibasenie świata zaopatrzonym w długą gwarancję. Sundance był pierwszym producentem minibasenów, który otrzymał certyfikat ISO 9001, co daje pewność, że Państwa urządzenie zostało wykonane zgodnie z surowymi standardami jakości. Proces kontroli jakości stosowany przez Sundance Spas jest najbardziej rygorystyczny w całej branży. Każdy minibasen jest dwukrotnie sprawdzany przed wysyłką w celu wyeliminowania błędów. Energooszczędność urządzeń nie zmniejsza ich funkcjonalności. Minibaseny Sundance Spas wielokrotnie zyskiwały miano „Najlepszy Zakup” w prestiżowym magazynie konsumenckim „Consumer Digest” ze względu na swoją wartość i najlepszą jakość.

BĘDĄC WŁAŚCICIELEM. Dział obsługi klienta nigdy nie był dla Sundance Spas czymś drugorzędnym. To podstawowy filar naszej działalności. Nasi przedstawiciele są uważani za najbardziej kompetentnych i pomocnych w całej branży. Spotkają się z Państwem w domu, doradzą jaki system hydroterapii będzie dla Państwa najlepszy. Minibaseny Sundance Spas są dostarczane jako kompletne urządzenia, które mogą być z łatwością zainstalowane przez użytkownika bez dodatkowych połączeń wodnych. Już niedługo po decyzji zakupu swojego minibasenu możecie Państwo cieszyć się nowym, lepszym sposobem życia. Poprawa zdrowia, więcej czasu spędzonego z rodziną lub po prostu zabawa i relaks – korzyści z posiadania minibasenu są ogromne. Mogą nawet odmienić Wasz życie!

Z przyjemnością wprowadziłam Państwa w świat minibasenów firmy Sundance Spas. Mam nadzieję, że ten film ukazał Państwu nieco zalet hydroterapii i zainspirował do postawienia kroku na drodze ku lepszej stronie życia. Zatem – luksus czy konieczność? Cóż. Naprawdę – jedno i drugie! Zapraszamy!

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner