rp

Seria: 880

Model: Maxxus®

Wymiary: 280 x 232 x106cm, Miejsca: 6, Dysze: 65

Niepowtarzalny model Maxxus® jest ukoronowaniem serii 880, która znana jest na całym świecie jako najbardziej luksusowa linia kompaktowych minibasenów. Najlepsze światowe rozwiązania spa zostały umieszczone w jednym urządzeniu. W wannie Maxxus® znajdziesz pełnowymiarową leżankę, pozwalającą na odprężenie całego ciała, kopułę do masażu stóp wyposażoną w osiem specjalistycznych dysz czy opatentowane, profesjonalne dysze Fluidix™, każda spełniająca inne funkcje i odpowiedzialna za inną część ciała. W sumie do dyspozycji jest aż 65 dysz, które zaprojektowane zostały w taki sposób, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dodatkowo minibasen posiada podwójny wodospad z możliwością regulowania strumienia wody, a także oparty na technologii LED system wielokolorowego oświetlenia SunGlow™, co zagwarantuje odpowiedni nastrój w letnie czy zimowe wieczory. Dla osób zorientowanych na właściwości lecznicze, Maxxus® oferuje słynne siedzisko terapeutyczne Accu-Ssage™.

Cena katalogowa:

Kolorystyka

Dysze

FLUIDIX REFLEX
Ruchomy strumień wody biegnący tam i z powrotem, zapewnia zupełnie nowe doznania.
FLUIDIX ST
Umożliwia masaż silny lub delikatny. Posiada pokrętło, które zmienia intensywność i nacisk napowietrzania strumienia wody.
VORTEX
Unikalna obrotowa praca dysz pozwala wybierać pomiędzy intensywnym lub delikatnym masażem terapeutycznym. Daje uczucie wirowania.
ACCU-PRESSURE
Oddziałuje na punkty nacisku w obrębie ramion
PULSATOR
Oferuje delikatny pulsujący masaż
FOCUS RELIEF
Dzięki pompie i dmuchawie, dysza dostarcza do wody dużą ilość bąbelków. Pompa zapewnia silny i skupiony strumień wody, z kolei dmuchawa pozwala na musujący masaż bąbelkami.
WHIRLPOOL
Doskonała do terapii zawodowych sportowców
FLUIDIX NEX
Zmniejsza napięcie mięśni karku i redukuje stres
FLUIDIX INTELLI-JET
Najlepsza dysza pod względem wydajności i różnorodności.

Aplikacja

Rekomendacje

Choć nasi Klienci to w przeważającej mierze wymagający klienci prywatni, nasze urządzenia znajdziecie Państwo też m.in. w:

Prezentacja Modelu

  • Co jeszcze daje aplikacja?

Aplikacja na telefon to także multimedialne centrum wiedzy o Twoim urządzeniu: dzięki poradom, czy filmikom instruktażowym jeszcze pełniej wykorzystasz możliwości, które oferują wanny spa Sundance®.

SmartTub™ – technologia sterowania, dzięki której wannę spa schowasz do kieszeni

Z początkiem 2020 r. Sundance® Spas wprowadziło do swoich urządzeń moduł sterujący pod nazwą SmartTub™, zaprojektowany abyś w pełni wykorzystał potencjał relaksacyjny, regeneracyjny i technologiczny swojego Sundance® Spa.

Dzięki aplikacji w swoim smartfonie, możesz cieszyć się spa nowej generacji, a korzystanie z niego jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

SmartTub™ pozwoli Ci na sterowanie swoim jacuzzi Sundance® Spas z poziomu aplikacji w smartfonie.  Dzięki szybkiej integracji i intuicyjnej obsłudze z łatwością ustawisz temperaturę wody czy oświetlenie, nawet, gdy nie ma Cię w pobliżu.

System SmartTub™ zadba o bezpieczne i komfortowe użytkowanie twojej wanny spa: nie tylko powiadomi Cię, kiedy trzeba będzie wymienić żarówkę, filtr lub inne elementy, ale też w przypadku awarii wyśle informację do serwisu Twojego dealera.

Najważniejsze pytania:

  •       Jak to działa?

SmartTub™ wykorzystuje technologię komórkową, dzięki czemu jest bardziej niezawodny niż rozwiązania korzystające z wifi, co więcej – pozwala Ci komunikować się z Twoją wanną spa nawet, gdy nie jesteś w pobliżu.

Funkcje

Pełna Specyfikacja Maxxus®

Wymiary (długość x szerokość x wysokość)280 x 232 x 106 cm
Długość232 cm
Szerokość280 cm
Wysokość106 cm
Liczba miejsc5
Waga (bez wody)518,5 kg
Waga (z wodą średnia)2561 kg
Waga (z wodą do pełna)3130.5 kg
Pojemność (średnio)2044 l
Pojemność (maksymalna)2612 l
Sterowanie880 iTouch Interface LCD. Interfejs użytkownika pokazuje temperaturę, czas, cykle i umożliwia dostęp do sterowania dyszami wody/powietrza. Możliwość programowania temperatury i cyklów filtracji, oświetlenia oraz innych funkcji
Obieg wodny3 pompy wysokoprzepływowe TheraMax oraz 24 godzinny system Dynamic Flow Circulation
Pompa nr 11-biegowa/1,5 kW, 7A Max
Pompa nr 21-biegowa/1,5 kW, 7A Max
Liczba dysz65
Kontrolery dopowietrzania8
Selektory masażu2
FiltrMICROCLEAN® Ultra Filtration System, 12 m² (2 zintegrowane ze sobą wkłady)
Uzdatnianie wodyPompa obiegowa systemu Dynamic Flow Circulation o programowalnym czasie pracy, fabryczny system CLEARRAY® ACTIVE OXYGEN (zaawansowana lampa UV + ozonator))
OświetlenieMulticolored Sunglow LED Lighting System – źródła światła (2 wodospad, 2 dolna część niecki, 8 kontrolery powietrza, 2 selektory masażu, 2 poręcze, narożne oświetlenie zewnętrzne)
GrzałkaWolnoprzepływowa 5,5 kW z tytanową spiralą grzejną
ZasilanieMożliwość podłączenia na 1(230V) lub 3(400V) fazy (konieczność konsultacji przez zamówieniem)
Gwarancja10 lat niecka, 7 lat powierzchnia niecki, 5 lat pozostałe elementy
Wodospad2, z regulacją przepływu, podświetlenie multi-kolor
Leżanka1
System stereo BlueWaveOpcjonalnie
System Smart TubOpcjonalnie
Masaż perełkowyTak
System SunScent (aromaterapia)Tak
Liczba pomp2 + 1 pompa obiegowa
Liczba rodzajów dysz9

Masz Pytania Odnośnie Modelu?
Odpowiadamy bardzo szybko

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner