Nowa siedziba Sundance® Spas w Świętochłowicach:)

To dla nas szczególny czas w 18 letniej historii naszego istnienia w Polsce. Przez ostatnie 6 lat Zabrze było naszym i Waszym przystankiem na trasie Kalifornia – Wasze domy.

To tutaj pierwszy raz rozmawialiście z naszymi doradcami, dotykaliście swoich wymarzonych urządzeń i testowaliście je w pokoju kąpielowym. To tutaj dołączaliście do rodziny Sundance® Spas i zaczynaliście budować swoje nowe wspomnienia. Od początku istnienia kierujemy się zasadą, że nie chcemy sprzedawać tylko produktu. W tej podróży najbardziej fascynują nas ludzie, którzy do nas trafiają, ich historie i potrzeby.

W naszych salonach wybieracie sprzęt, który posłuży Wam kilkanaście następnych lat, więc sprostanie Waszym oczekiwaniom jest dla nas najważniejsze. Słuchamy, doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania. Dzielimy się naszą wiedzą, ponieważ wierzymy, że to pozwoli Wam jak najdłużej cieszyć się urządzeniami Sundance® Spas, a zaufanie do naszej marki stanie się fundamentem naszej wspólnej drogi :). Mamy zatem komplet najpotrzebniejszych wartości, dzięki którym dzisiaj jesteśmy w tym miejscu. Dziękujemy, że wybraliście Sundance® Spas.

W ciągu 6 lat przez nasz niewielki salon przewinęło się tysiące Klientów a nasz zespół powiększał się o nowe osoby. Od jakiegoś czasu czuliśmy, że do pełni szczęścia brakuje nam nowej przestrzeni, miejsca, w którym zapuścimy korzenie na kolejne lata.

Znaleźliśmy to miejsce w Świętochłowicach, zostajemy na Śląsku, ponieważ tutaj jest nasz dom i to tutaj wszystko się zaczęło w 2003 roku. Od sierpnia spotykamy się w nowym, pięknym i dostoswanym do Waszych i naszych potrzeb miejscu.

Nowy salon to:

  • ponad 300m2 powierzchni ekspozycyjnej

  • wyjątkowy pokój kąpielowy wyposażony w dwie wanny spa oraz swimspa

  • najlepsze urządzenia Sundance® Spas oraz SwimLife

  • prywatny parking

  • profesjonalny i jak zawsze pomocny zespół doradców 🙂

 

 

 

ul. Wojska Polskiego 78a, 41-600 Świętochłowice sprawdź dojazd

 

…już teraz zapraszamy do kontaktu. Odwiedź nasz nowy salon, spotkaj się z nami, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej strefy relaksu. Do zobaczenia w Świętochłowicach! To brzmi jak idealna opcja na jesień 2021 :).

 

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner