Spa to też SAUNA – wpis gościnny o PTS – zachęcamy

Sauna - wnętrzeJako, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pracach Polskiego Związku Saunowego, a nawet jeden z naszych współpracowników był redaktorem naczelnym pisma „Sauna”, kibicujemy każdej inicjatywie działań z zakresu spa. Szczególnie, gdy inicjatywy idą od dołu.

Poniżej informacja, jaką otrzymaliśmy od Dawida Wąsowicza – Wicemistrza Świata w zakresie Mistrzów Sauny, współzałożyciela nowego związku, dla którego sauna i poprawne saunowanie są w centrum zainteresowania.

(dla ułatwienia czytania dodaliśmy śródtytuły):

Logo Polskie Towarzystwo SaunoweO Polskim Towarzystwie Saunowym

Polskie Towarzystwo Saunowe zostało zawiązane 10 maja 2014 przez grupę osób, które połączył wspólny cel, jakim jest szeroko pojęte propagowanie kultury i poprawnego saunowania w społeczeństwie oraz integracja środowiska saunowiczów oraz środowiska saunamistrzów.

Cele Towarzystwa

Zrzeszeni pod wspólnym znakiem członkowie stowarzyszenia podejmują się realizacji tych celów. Osoby fizyczne jako członkowie zwyczajni swoim zachowaniem dają przykład innym sanującym jak należy prawidłowo saunować a saunamistrzowie robią co w ich mocy, aby w obiektach, których saunami się opiekują zasady kultury i poprawnego saunowania były przestrzegane.

Członkowie

Członkowie zwyczajni to bardzo pozytywnie zakręceni miłośnicy prawidłowego saunowania gotowi nieść kaganek oświaty 🙂 saunowej do wszystkich obiektów, gdzie w tym zakresie panują ciemności. Przy okazji organizowanych przez PTS lub współudziale oraz pod patronatem PTS imprez saunowych oba środowiska integrują się  wzajemnie.

Coraz więcej obiektów oraz innych podmiotów ze środowiska saunowego nawiązuje współpracę partnerską z PTS co skutkuje udzielaniem zniżek na produkty i usługi oferowane przez partnerów dla członków PTS.

Osoby prawne (podmioty produkujące, dystrybutorzy, obiekty saunowe, itp.) jako członkowie wspierający stowarzyszenia mogą swoim wkładem finansowym, materialnym i merytorycznym pomóc stowarzyszeniu na organizowanie przedsięwzięć mających realizować cele statutowe stowarzyszenia. Firmy i ich znaki firmowe są rozpoznawane w środowisku jako marki związane z propagowaniem zasad kultury i poprawnego saunowania w Polsce a także wysokiego standardu oferowanych produktów i usług.

Sauna i PTS – Podsumowanie

Tak więc wspólnie pod znakiem Polskiego Towarzystwa Saunowego możemy sprawić, że w całej Polsce będziemy saunować w bardzo wysokim standardzie.
Więcej informacji o korzyściach wynikających z członkostwa w PTS znajdziecie Państwo na stronie:

http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/korzysci

pozdrawiam
Dawid Wąsowicz

Powiązane:

Kategorie:
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner